• MAPA A.Ş. / Automechanika Istanbul 2016 Fuar Organizasyonu
  • MAPA A.Ş. / Automechanika Istanbul 2016 Fuar Organizasyonu
Fuar 07 Nis 2016

MAPA A.Ş. / Automechanika Istanbul 2016 Fuar Organizasyonu

34 Ülkeden Otomotiv Endüstrinin Liderleri Automechanika Istanbul çatısı altında buluştu

Uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul, 7 - 10 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen orijinal yedek parça üreticilerinden olan MAPA Automotive, 45 yılı aşkın birikimi ve yenilenen kurumsal görünümüyle ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.  

MAPA, son 3 yıldaki yenilikçi anlayışıyla, teknolojik gelişmelerinin yanı sıra logosunu, renklerini; tüm kurumsal görünümünü de değiştirdi. MAPA sağlamlığını ve uzmanlığını yeni görsel kimliğinin tasarımına da yansıtmayı başardı.

Ürün çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği son bir kaç yılda hayata geçiren MAPA, bu değişim sürecini, bilgi ve birikimini ortaya koyan unsurları simgeleyen yeni logosuyla destekledi.

Yeni kurumsal görünümüyle ilk kez Automechanika İstanbul fuarında yer alan MAPA, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaştı.

Ürün gamını son 3 yılda iki katından fazla büyütmeyi başaran MAPA, şu anda tamamı kendi üretimi olan 1000 farklı referansa ve güç aktarım teknolojisi için geliştirdiği 4 farklı patente sahip.

Fuarın açılış gününde konuklarını kokteyl organizasyonu ile karşılayan MAPA Automotive standı yoğun ilgiyle karşılaştı.Kokteylin müzik organizasyonu LEVENT IŞIKTEKİN PROJECT grubu tarafından üstlenildi ve Klasik Müzik Grubu ile konuklara keyifli bir müzik dinletisi sunuldu. . .